WEBINAR POGADANKOWy

Jak odnawiać swoje zasoby?

CZWARTEK, 26 sierpnia, GODZINA 21:00

 

Pogadanki i eksplorowanie tych tematów w ich czasie daje nam dużo radości. Jest to też czas, kiedy otwierają się kolejne wątki danego tematu, które chcemy móc dalej z Wami eksplorować. Wpadłyśmy na pomysł formuły, która dawać będzie podstawy w ramach bezpłatnej Pogadanki i pogłębienie tematu w czasie płatnego webinaru. 

Agnieszka Stein i Sylwia Włodarska

Kupując miejsce na webinarze możesz uczestniczyć w nim na żywo. 24 godziny po webinarium dostaniesz też jego nagranie na 6 miesięcy.

Na żywo spotykamy się za pomocą platformy Zoom. Czas trwania webinarium to 90 minut.

Start  26 sierpnia o 21:00

Jak odnawiać swoje zasoby?

 

Żółta strefa to strefa regeneracji, odpoczynku, ładowania akumulatorów. Potrzebujemy jej, żeby być w równowadze i mieć zasoby do działania w zielonej strefie. Często, tym, co utrudnia nam bycie w żółtej strefie, nie jest tylko brak czasu i możliwości, ale też różne nasze przekonania i napięcie, które utrudniają nam relaks.

W trakcie webinarium przyglądamy się będziemy temu:

  • w jaki sposób dbać o to, by mieć tyle żółtej strefy ile potrzebujemy,
  • jakie przekonania utrudniają nam odpoczynek, a jakie mogą nam w nim pomagać,
  • jak wspierać siebie i swoich bliskich w korzystaniu z żółtej strefy. 

Na webinarze będziemy odkrywać sekrety żółtej strefy, dzielić się doświadczeniami i ćwiczyć. 

Sylwia o webinarze:

Często tym, co utrudnia budowanie satysfakcjonujących relacji i komunikację nie jest brak umiejętności, ale właśnie brak zasobów. Odpoczynek i regeneracja uważane są za “wisienkę na torcie”, a w rzeczywistości, to odnawianie zasobów jest fundamentem, który pozwala korzystać z narzędzi takich jak empatia, refleksyjność, planowanie, samokontrola, pauza, ciekawość, elastyczność, znajdowanie porozumienia, czy kreatywność.

Agnieszka o webinarze:

Żółta strefa jest dla mnie inwestycją w swój dobrostan. Pomaga mi mieć więcej zasobów i równowagi. Uważam dzielenie się wiedzą na temat żółtej strefy za ważny element mojej pracy zawodowej.

OBEJRZYJ POGADANKĘ

Webinar będzie rozwinięciem Pogadanki, zachęcamy do jej obejrzenia przed Webinarem.

O nas

Sylwia Włodarska

Sylwia Włodarska

Pani Swojego Szczęścia

Agnieszka Stein

Agnieszka Stein

psycholog, autorka

W Pogadankach przybliżamy założenia rodzicielstwa bliskości, bezwarunkowej miłości, empatycznej komunikacji, Porozumienia bez Przemocy, rozmawiamy o emocjach, radzeniu sobie ze stresem, pielęgnowaniu poczucia własnej wartości, budowaniu relacji opartych na bliskości i zaufaniu. W skrócie – dzielimy się tym, jak ogarniać siebie, bo to podstawa rodzicielstwa.

 

 Gdzie  znajdziesz pogadanki?

Archiwalne pogadanki możesz oglądać na naszym kanale na YouTube. Wszystkie odcinki są też dostępne w formie podkastów.

Photo byTatiana Twinslol  from Pexels