WEBINAR POGADANKOWy

Jak zobaczyć czerwoną strefę jako źródło zasobów?

CZWARTEK, 24 czerwca, GODZINA 21:00

 

Pogadanki i eksplorowanie tych tematów w ich czasie daje nam dużo radości. Jest to też czas, kiedy otwierają się kolejne wątki danego tematu, które chcemy móc dalej z Wami eksplorować. Wpadłyśmy na pomysł formuły, która dawać będzie podstawy w ramach bezpłatnej Pogadanki i pogłębienie tematu w czasie płatnego webinaru. 

Agnieszka Stein i Sylwia Włodarska

Kupując miejsce na webinarze możesz uczestniczyć w nim na żywo. 24 godziny po webinarium dostaniesz też jego nagranie na 6 miesięcy.

Na żywo spotykamy się za pomocą platformy Zoom. Czas trwania webinarium to 90 minut.

Start  24 czerwca o 21:00

Jak zobaczyć czerwoną strefę jako źródło zasobów?

 

Czerwona Strefa jest często traktowana głównie jako źródło problemów. WIele osób pyta się o to, jak to zrobić, żeby do niej nie trafiać, albo jak najszybciej wychodzić. Boimy się tego, co może się stać, kiedy w niej jesteśmy i chcemy innych ludzi chronić przed kontaktem z naszą czerwoną strefą. Warto więc wiedzieć, że ta strefa ma też swój sens i swoją funkcję i że możemy ją oswajać i uczyć się z niej korzystać. Możemy też dzięki temu mieć więcej zasobów do wspierania innych ludzi, w tym nasze dzieci, kiedy to one doświadczają czerwonej strefy.

Sylwia o webinarze:

Rozumienie tego, co dzieje się z nami i naszymi bliskimi, kiedy przeżywają czerwoną strefę obniża napięcie. Bardziej orientujemy się w tym, co się zadziewa i dzięki temu mniej się nakręcamy i mamy więcej przestrzeni, by z życzliwością towarzyszyć sobie i naszym bliskim w przejściu przez ten stan.

Agnieszka o webinarze:

Im bardziej akceptuję czerwoną strefę i podchodzę do niej z wdzięcznością, tym łatwiej jest mi korzystać z zasobów, które oferuje. Pomaga mi to też w tym, żeby ta czerwona strefa nie pochłaniała mnie tak bardzo swoją perspektywą.

W czasie tego webinarium dowiesz się:

  • jak mieć większy dostęp do zasobów w czerwonej strefie;
  • do czego jest nam potrzebna czerwona strefa, co nam daje;
  • kiedy bycie w czerwonej strefie może się przydać;
  • co robić w zielonej strefie, żeby łatwiej nam było w czerwonej strefie; 
  • jak budować w sobie nawyki, które pomagają obsługiwać czerwoną strefę.

OBEJRZYJ POGADANKĘ

Webinar będzie rozwinięciem Pogadanki, zachęcamy do jej obejrzenia przed Webinarem.

O nas

Sylwia Włodarska

Sylwia Włodarska

Pani Swojego Szczęścia

Agnieszka Stein

Agnieszka Stein

psycholog, autorka

W Pogadankach przybliżamy założenia rodzicielstwa bliskości, bezwarunkowej miłości, empatycznej komunikacji, Porozumienia bez Przemocy, rozmawiamy o emocjach, radzeniu sobie ze stresem, pielęgnowaniu poczucia własnej wartości, budowaniu relacji opartych na bliskości i zaufaniu. W skrócie – dzielimy się tym, jak ogarniać siebie, bo to podstawa rodzicielstwa.

 

 Gdzie  znajdziesz pogadanki?

Archiwalne pogadanki możesz oglądać na naszym kanale na YouTube. Wszystkie odcinki są też dostępne w formie podkastów.

Photo by Daria Shevtsova from Pexels